Havlular

 

TOPTAN HAVLU

Kalite vede uygun fiyatı size bir arada sunuyoruz. Toptan havlu, toptan bornoz  ve toptan evtekstili bizim işimizdir. Daima farklı, güzel, zarif, kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünleri sizler için sayfamızda sergiledik.

bulteks

Sitemizde sizler için yer verdiğimiz ürünlerimiz oldukça güzel,zevkli , ince ve narin detaylı. Tarz sahibi olan  ve elit duruşun delili olan ve  adeta sizler için sitemize koyduğumuz ürünlerimiz. Ürünlerimiz banyolarınıza, bayanlara ve baylara şık ve zarif çizgiler sunuyor. Günün her anında şık olmayı seven kadınların çok beğeneceği ürünlerimiz mevcut. Çarpıcı renkleri, alımlı tasarımlar, inanılmaz bir zenginliktir. Renklerin, dokuların, estetik duygusu ile heyecanlanmamızı sağlıyor. Yumuşak ve romantik çizgiler ön plandadır.

Toptan evtekstili, toptan havlu, toptan bornoz denildiğinde ilk akla gelen web sitemiz, daima ve her an şık olmayı arzulayan bayanların hizmetinde. Bizler sizler için çalışırken harikulade bir renk grafiği içinde bulduk kendimizi. Çok şık ve dikkat çekici ürünler sizleri bekliyor. Ürünlerimizle son derece elit ve öz güvenli olacak bayanların. Kumaşlarımızın dahi kendini gösterme çabasındadır. Son derece kaliteli ve göz alıcıdır. Tarz sahibi olmanın ve elit duruşun adresi artık belli artık.

Toptan evtekstili, toptan nevresim,toptan havlu, toptan bornoz ve toptan pijama ilk kez böylesine çok şık detaylarla ve kaliteli malzeme ile birleşiyor. Gecelikler, iç çamaşırları, hamile pijamaları, pijamalar, her çeşitte ürünlerimiz sizleri sitemizin sayfalarında bekliyor. Renk renk ipekler, güpür ve dantel kumaşların kullanıldığı, detaylı nakışlarında  yer aldığı muazzam ürünlerimize sizde bir göz atın.

Havlunun kumaş yapısı klasik manada, kumaşın bir yüzünün veya her iki yüzünün ilmekli olarak yapıldığı örmedir

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !